kafayiyicem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

aynalar!!(22 ağustosta sinemelarda)

kübüş
    kübüş
    Forumun Gülü
    Forumun Gülü

Kadın

aynalar!!(22 ağustosta sinemelarda) Empty aynalar!!(22 ağustosta sinemelarda)

Mesaj tarafından kübüş Cuma Ağus. 29, 2008 2:10 pm

Orjinal Adı: Mirrors
    Yönetmen: Alexandre Aja
    Oyuncular: Kiefer Sutherland, Paula Patton, Cameron Boyce, Erica Gluck, Amy Smart
    Senaryo: Alexandre Aja, Grégory Levasseur
    Görüntü Yönetmeni: Maxime Alexandre
    Müzik: Javier Navarrete
    Kurgu: Baxter
    Tür: Korku, Gerilim
    Süre: 110 dk.
    Yapım: 2008, ABD
    Gösterim tarihi: 22 Ağustos 2008
    Editörün Notu: Başı belada olan bir polis, evlerine aynaları kullanarak girmeye çalışan, ne olduğu belirsiz bir yaratığa karşı ailesini korumaya çalışmaktadır.
    Konu: Ben Carson (KIEFER SUTHERLAND) önceleri hayatı yolunda giden bir polis memurudur. Meslektaşı olan NYPD polisini yanlışlıkla vurmasının üzerinden yaklaşık olarak bir yıl geçmiştir ve bu kaza hem işine mal olmuş hem de alkol ve öfke problemini doğurmuştur.
    Ben, durumunun ailesi ve çocukları açısından da dayanılmaz hale gelmesiyle ablasının yanına, Queens’e, yerleşir.
    Hayatını bir düzene sokup, ailesini bir araya getirme konusunda iyiden iyiye ümitsiz hale gelir ve Mayflower adlı süpermarkette gece bekçiliği yapmaya başlar. Bir zamanların zenginlik ve ihtişam sembolü olan mağaza, birçok masum insanın hayatına mal olmuş büyük yangın sonrası batmış bir hayalet gemiden farksız haldedir.
    Mağazadan arda kalan ürkünç görüntüler arasında devriye gezen Ben, Mayflower duvarlarındaki süs aynalarla ilgili bir gariplik sezer. Aynalar üzerinde yanıp sönen ışıklar arasında Carson korkunç görüntülerle karşı karşıya kalır.

Similar topics

-

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 4:28 am